OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

asio-facebook   +421(0)41 552 21 79   asio-mail   asio-youtube    ENGLISH  ESPANA  

ASIO – SK s.r.o. sa stalo členom Slovak Green Building Council – Slovenskej rady pre zelené budovy.

Cieľom organizácie je vytvárať stratégie na podporu udržateľného rozvoja stavebného priemyslu. Našim cieľom v organizácii je podpora udržateľných projektov v oblasti nakladania s dažďovými a odpadovými vodami. Podpora projektov v oblasti recyklácie vôd v budovách a v oblasti využitia dažďových vôd zachytených budovami. Ďalším cieľom je tiež podpora vytvárania malého vodného cyklu v okolí budov s cieľom zvýšiť komfort bývania a práce v novej architektúre.

 

Spoločnosť ASIO-SK s.r.o. dostala OSVEDČENIE o zápise úžitkového vzoru pre novú technológiu čistenia odpadových vôd. Nová technológia je založená na využití aeróbnej granulovanej biomasy. Je iba málo spoločností na svete, ktoré majú know how na použitie tejto technológie. Sme radi, že sme schopný priniesť túto technológiu na Slovenský trh pomocou vlastného výskumu a vývoja. V súčasnosti najprogresívnejšia technológia čistenia odpadových vôd vstupuje na Slovenský trh pod označením AS-GranBio.

 

Pod to fotky Osvedčenie 1 a 2

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.