OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

asio-facebook   +421(0)41 552 21 79   asio-mail   asio-youtube    ENGLISH  ESPANA  

PLASTOVÉ NÁDRŽE

Plastové nádrže od firmy ASIO - SK s.r.o. sú vyrobené z konštrukčných prvkov a dosiek z integrálneho polypropylénu alebo polyetylénu a ich kopolymérov, homogénnych i ľahčených - technológiou zváraním. Na želanie odberateľa môžu byť plastové nádrže opatrené technologickými prepážkami, prípadne rôznymi technologickými otvormi pre napojenie potrubia. Plastové nádrže je možné vyrobiť ako zdravotne nezávadné umožňujúci styk s potravinami. Plastové nádrže sú vodotesné v zmysle STN 75 0905. Návrh konštrukcie a statické overenie plastových nádrží vykonávame modernou výpočtovou metódou konečných prvkov.

plastová nádržplastová nádržplastová nádrž

Typová rada polypropylénových nádrží je určená pre skladovanie najrôznejších kvapalín, granulátov, prípadne aj sypkých materiálov, agresívnych látok a chemikálií, pri rešpektovaní hodnôt chemickej odolnosti materiálov, nádrží uvedených v technickej dokumentácii.  Nádrže sú ďalej použiteľné ako septiky, žumpy, nádrže čistiarní odpadových vôd, odlučovačov ropných látok, lapačov tukov a iných technologických zariadení, ako zásobníky pitnej a úžitkovej vody a pod. Nádrže sú vhodné pre styk s potravinami, preto je možné v nich taktiež skladovať kvapaliny a produkty pre potravinárske účely.
Použitie nádrží vzhľadom k chemickej odolnosti materiálu vlastnej nádrže, pripájacích potrubí, armatúr a pod. voči skladovanému médiu je v prípade potreby možné konzultovať s dodávateľom.

Podrobnú technickú dokumentáciu k plastovým nádržiam si môžete stiahnuť:

→TECHNICKÁ DUKUMENTÁCIA PLASTOVÉ NÁDRŽE←

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.