OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

asio-facebook   +421(0)41 552 21 79   asio-mail   asio-youtube    ENGLISH  ESPANA  

VÝROBA VODOHOSPODÁRSKYCH TECHNOLÓGIÍ

Spoločnosť ASIO - SK s.r.o. ako pevná súčasť medzinárodnej skupiny ASIO Group sa etablovala na Slovenskom trhu v roku 1997. Sídlom spoločnosti sa stala Bytča. Do uvedeného obdobia boli dodávky výrobkov a technologických celkov skupiny ASIO Group na Slovensku realizované prostredníctvom spoločnosti ASIO s.r.o. ( CZ ). V čase vzniku spoločnosti mala firma 3 zamestancov . V čase vstupu ASIO – SK s.r.o. na Slovenský trh bola zároveň založená výrobná firma v Modre, ktorá už od začiatku zabezpečovala výrobu technológií ASIO. Rozširovanie výrobkového portfólia, objemov výroby a montáží technologických celkov bola na prelome rokov 1999 / 2000 založená montážna skupina s prevádzkou v Žiline. Od uvedeného obdobia spoločnosť ASIO - SK s.r.o. medziročne zvyšuje obchodný obrat a stáva sa jedným z popredných dodávateľov kusových vodohospodárskych technológií na Slovensku. V priebehu roku 2001 sa montážna skupina spoločnosti ASIO – SK s.r.o. pretransformovala na výrobnú prevádzku, ktorá bola zo Žiliny premiestnená do nových vlastných kapacitne vyhovujúcich priestorov v Bytči. V priebehu uvedených rokov sa technológovia spoločnosti podieľali na výskume a vývoji nových technológií a výrobkov, ktoré úspešne obohatili výrobkové portfólio spoločnosti.

výroba asiovýroba asiovýroba asio

Výrobná prevádzka spoločnosti ASIO - SK s.r.o. je vybavená najmodernejšou technológiou zvarovania plastov. Kapacitné a priestorové možnosti nám umožňujú výrobu veľkých technologických prvkov, čo v spojitosti s vynikajúcim priamym napojením výrobnej prevádzky na dialnicu Bratislava - Žilna - Košice umožňuje optimálnu dopravnú logistiku.

Spolupracujeme s množstvom stavebných a inžinierskych spoločností pri dodávkach vodohospodárskych výrobkov a vzhľadom na naše možnosti dokážeme pružne reagovať aj na výrobu atypov, špecialít a neobvyklých konštrukčných riešení.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.