OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

asio-facebook   +421(0)41 552 21 79   asio-mail   asio-youtube    ENGLISH  ESPANA  

KOMUNÁLNE ČOV

Spoločnosť ASIO - SK s.r.o. je tradičným dodávateľom komunálnych čistiarní odpadových vôd. Komunálne čistiarne odpadových vôd vyrábame a dodávame s dôrazom na jednoduchú údržbu, vynikajúce výstupné parametre a optimálnu prevádzku. ČOV vo veľkosti do 1000 EO dodávame v kontajnerovom plastovom prevedení, čo umožňuje znížiť stavebné náklady a optimalizovať technológiu už vo fáze výroby. Vyrábame a dodávame viacero typov komunálnych čistiarní odpadových vôd. Pre dosiahnutie excelentných výstupných koncentrácií sledovaných parametrov máme v ponuke aj čov s mikrofiltráciou.

čov asiočov asiočov asio

  • ČOV AS - VARIOCOMP 5 - 80 EO

    ČOV AS-VARIOCOMP slúži k aktivačnému aeróbnemu čisteniu odpadových vôd z bytových zariadení, rodinných domov, bytových lokalít, hotelov a pod. ČOV AS-VARIOCOMP je vhodná najmä tam, kde nie je možné alebo výhodné pripojiť zdroj odpadových vôd na kanalizačný systém.

    19.4.2015 | Rubrika: KOMUNÁLNE ČOV

  • ČOV AS - ANACOMB 75 - 1000 EO

    ČOV AS-ANACOMB je navrhnutá na základe niekoľkoročného výskumu využitia anaeróbnych procesov na čistenie splaškových odpadových vôd a následného dvojročného poloprevádzkového výskumu, ktorý bol uskutočnený spoločnosťou ASIO-SK s.r.o. v spolupráci s Katedrou životného prostredia na Chemicko-technologickej fakulte, Slovenskej Technickej Univerzity v Bratislave.

    15.4.2015 | Rubrika: KOMUNÁLNE ČOV


inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.