OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

asio-facebook   +421(0)41 552 21 79   asio-mail   asio-youtube    ENGLISH  ESPANA  

PRIEMYSELNÉ ČOV

ASIO-SK s.r.o. v rámci svojej divízie priemyselných ČOV navrhuje, projektuje a dodáva priemyselné čistiarne odpadových vôd. Záber riešených priemyselných odpadových vôd našou spoločnosťou je široký. Začína od priemyselných odpadových vôd z potravinárskeho priemyslu, pokračuje cez OV z poľnohospodárskych prevádzok ďalej sú to odpadové vody z automobilového priemyslu, OV zo strojárenských závodov, OV z chemického priemyslu a končí pri skládkových OV.

priemyselná čovodvodňovanie kalovuasb reaktor

 

Výber referencií priemyselných čistiarní odpadových vôd

ČOV 3 300 EO Konzerváreň FRUCONA a.s., závod Obišovce – 3 300 EO
ČOV 62 000 EO RDP Koš, ošipáreň – 62 000 EO
ČOV Plnička nápojov WALMARK Nápoje SR spol. s r.o., Kamenec pod Vtáčnikom – 7 500 EO
ČOV Skládka odpadov, T+T, a.s., Žilina - Považský Chlmec - projekt
ČOV pre KIA Motors s.r.o. Teplička nad Váhom – projekt
ČOV pre Continental Matador Rubber, s.r.o. Púchov. – projekt „Revitalizácia mechanicko- biologickej čistiarne odpadových vôd s dobudovaním chemického stupňa“.

  • UASB REAKTORY

    Keďže veľké množstvo priemyselných OV sa s výhodou čistí pomocou UASB reaktorov, a naša spoločnosť má vo svojich radách odborníkov na konštrukciu tohto typu reaktorov, rozhodli sme sa zaradiť do portfólia spoločnosti ich výrobu.

  • FLOTÁCIA AS - FLOT

    Princíp technológie AS-FLOT je založený na separačnom procese, ktorý sa používa na oddelenie dispergovaných častíc z kvapaliny. Pri flotáciu sa častice znečistenia zhlukujú s mikrobublinky vzduchu za vzniku flotačné peny ľahší ako voda. Pena je vynášané na hladinu flotátoru, odkiaľ je sťahovaná do zásobníka.


inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.